Dobra Droga Pielgrzymki

O nas

Pielgrzymka to znacznie więcej niż zwykła wycieczka. To podróż, którą odbywasz zarówno fizycznie, jak i duchowo – dotykasz miejsc i świadectw, które czynią Twoje życie bogatszym i pełniejszym. Jeśli chcesz wyruszyć w tę wyjątkową wędrówkę, pozwól, że Ci w tym pomożemy.

„Dobra Droga” to biuro pielgrzymkowe, które powstało z myślą o osobach pragnących wyruszyć do świętych miejsc chrześcijaństwa i przeżyć duchową przygodę. Stworzyliśmy je jako osoby wierzące, które same często wyruszały na wyjazdy pielgrzymkowe i rozumieją ich sens oraz specyfikę. Teraz to my organizujemy pielgrzymki. Naszym celem jest zadbanie o jak najlepszą jakość doświadczeń wyruszających z nami osób.

Chcesz odwiedzić Medjugorie lub inne wyjątkowe miejsce na chrześcijańskiej mapie świata? Wyrusz w Dobrą Drogę wspólnie z nami!

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Do każdego, kto chce wyruszyć do miejsc świętych, aby poznać je zarówno od turystycznej, jak i duchowej strony. Wybierz się z nami w podróż bez względu na wiek, a nawet wyznanie. Otwarta głowa, chęć odkrywania świata i pozytywne nastawienie – to wszystko, czego potrzebujesz, aby dołączyć do naszej grupy pielgrzymkowej.

Współpracujemy z:

 • klientami indywidualnymi – możesz zapisać się na jedną z organizowanych przez nas pielgrzymek zgodnie z harmonogramem,
 • firmami, które chcą zorganizować wyjazd pielgrzymkowy,
 • grupami parafialnymi i innymi organizacjami działającymi w ramach Kościoła.

Bez względu na to, dla ilu osób chcesz zorganizować wyjazd, skontaktuj się. Postaramy się przygotować program, który wpisze się w oczekiwania uczestników.

Nasza siedziba mieści się w Tychach. Dlatego obsługujemy głównie klientów z tego miasta i okolic. W Dobrą Drogę mogą jednak wyruszyć pielgrzymi z dowolnego zakątka Polski. Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy również Twój wyjazd.

Dlaczego my?

 • Profesjonalizm
  Świat turystyki pielgrzymkowej poznaliśmy dogłębnie – zarówno z perspektywy uczestników wyjazdów, jak i ich organizatorów. To pozwala nam zadbać o dobre doświadczenia uczestników każdego wyjazdu – zarówno od strony duchowej, jak i też„technicznej” i logistycznej.
 • Komfort
  Organizując wyjazdy pielgrzymkowe, dbamy o dobór komfortowych środków transportu i dogodnych miejsc noclegowych – tak, aby trudy podróży były, jak najmniej uciążliwe. W gronie uczestników naszych wyjazdów są zarówno osoby młode, jak i seniorzy. Dostosowujemy się do ich potrzeb.
 • Bogate programy
  Pielgrzymki organizujemy tak, aby ich uczestnicy mogli nie tylko przeżyć wyjątkową przygodę duchową, ale i dobrze poznać miejsca, które odwiedzają – z perspektywy kulturowej, obyczajowej czy kulinarnej. Każdy wyjazd odbywa się pod opieką doświadczonego przewodnika, który dzieli się z uczestnikami bogatą wiedzą i pozwala lepiej zrozumieć historię oraz wartość religijną odwiedzanych miejsc.
 • Bezpieczeństwo
  Biuro pielgrzymkowe „Dobra Droga” jest członkiem Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki. Działalność jest także zabezpieczona gwarancją w firmie ubezpieczeniowej AXA.

Gdzie możesz wyruszyć w Dobrą Drogę?

Obecnie głównym kierunkiem naszych pielgrzymek jest Medjugorje – wyjątkowe sanktuarium maryjne w Bośni i Hercogowine. W najbliższym czasie planujemy wzbogacić ofertę o wyjazdy do innych ważnych miejsc kultu w Europie – m.in. do Fatimy oraz do Włoch.

Szczegółowe informacje o kierunkach pielgrzymek oraz terminach wyjazdów uzyskasz, kontaktując się z nami.

Nasze biuro pielgrzymkowe znajduje się w Tychach przy ul. Gen. Józefa Bema 2/12. Informacji udzielamy również telefonicznie i mailowo.

Dobra Droga czeka również na Ciebie. Skontaktuj się i wyrusz w podróż, która wzbogaci Twoje życie. Zapraszamy do współpracy!